ehitustellingute rent
tellingute kokkupanek

KES ME OLEME

Ehitustellingud OÜ

Ettevõtte on asutatud Eesti kapitalil 2016. aastal eesmärgiga pakkuda rendile alumiiniumtellinguid nii eraisikutele, kui firmadele.

Tellingute rent on meie põhitegevus ja klientide rahulolu tõestab, et oleme selles tegevusalas parimate seas.

Meie poolt rendile pakutavad ehitustellingud – tornid BoSS on mobiilsed alumiiniumtellingud, mis on tuntud oma stabiilsuse, väikese kaalu ja vastupidavuse poolest kogu maailmas. Alumiinium tellingud, ehitustellingud, moodultellingud, alumiinium tornid, töölavad, tööpukid, maalripukid - kõik need nimetused sobivad, et kirjeldada meie tellingute valikut.

Mobiilseid tellinguid kasutatakse laialdaselt ehitusobjektidel, erinevatel montaaži töödel nii siseruumides, kui ka väljas. Torne kasutatakse seal, kus on vaja saavutada kuni 14,2 m töökõrgus, stabiilset ja kindlat tööplatvormi ning torni liikumise võimalust. Need tellingud on ideaalsed mitmesugustel ehitus-, paigaldus-, viimistlus- ja hooldustöödel, kui töö efektiivsus ja tööohutus on peamised nõuded. Alumiiniumtellingutel on reguleeritavad jalad, mis võimaldavad paigaldada tellinguid ebatasastele tasapindadele, ka trepimarsside peale. Tööpukid on väikese kaaluga, neid saab kiiresti ja kergesti ladustada, teisaldada ja monteerida. Tänu iselukustuvatele süsteemidele on neid lihtne tööriistadeta kokku panna. Rattad võimaldavad torni tervikuna liikuma panna, ilma lahti võtmata, lihtsalt teisalda telling õigesse kohta, pane ratastel pidurid sisse ja hakka tööd tegema.
Pakume tellinguid kahes erinevas laiuses: 850 ja 1450 mm. Tornide kandevõime on kuni 950 kg koos omakaaluga.

Teenused

Me pakume järgmiseid teenuseid

ehitustellingud

Tellingute rent

Alumiiniumtornid kahes erinevas laiuses: 850 ja 1450mm, pikkusega 2,5m. Tellinguid saab lihtsalt ja kiirelt ladustada, teisaldada ja monteerida.

lähemalt
tellingute transport

Transport objektile

Tellingute transport Tallinna piires
maksab 25 eur +km. Eraldi kokkuleppel on võimalik tellida transporti ka Tallinnast väljaspoole.

Lähemalt
tellingute montaaz

Paigaldus ja maha võtmine

Vajadusel pakume abi alumiiniumtellingute kokkupanekus ja lahtivõtmises.
Meie personal konsulteerib Teid enne rentimist.

Lähemalt